Veiksme vai stratēģija?

Bingo spēle Latvijā ir valsts mēroga loterija, kas notiek Latvijas Loto paspārnē un pārraudzībā. Katru svētdienas rītu ļoti liels skatītāju pulks sēžas pie TV ekrāniem un vēro spēles norisi, jo kas zina – varbūt tieši paveiksies un vēl radīsies iespēja tikt izlozētam doties uz studijas spēli, kur iegūt vēl vairāk balvu, tajā skaitā ievērojama apmēra naudas balvas. Spēle televīzijā sastāv no skaitļu spēles, kas tiek aizpildīta internetā vai loto tirdzniecības vietās un skatītāju spēles, kurā piedalās tie laimīgie kuri izlozēti dalībai šajā nelielajā, bet patīkamajā avantūrā. Spēles noteikumi iesākumā varētu likties diezgan sarežģīti daudzo un dažādo pozīciju dēļ, taču patiesībā tā nebūt nav. Izlozes balvu fonds parasti sastāda 60,5% no pārdošanas kopsummas. Viens spēles variants maksā 1,50 eur un spēlētājam ir iespējams izvēlēties starp 75 dotiem skaitļiem.

 

Noteikumi.

 

Spēles noteikumi ir pavisam vienkārši, iespējams tā iemesla dēļ arī Bingo spēles ir vienas no populārākajām visā pasaulē (kā liecina kazino atsauksmes), turklāt tās ļoti ir iecienījuši tieši vecākā gadagājuma spēlētāji. Ir nepieciešams izvēlēties noteiktu skaitu skaitļu, atzīmēt tos spēlētāja izlozes kuponā, iesniegt Latvijas Loto un gaidīt izlozi. Papildus Bingo, ar šiem pašiem spēles kuponiem ir iespējams piedalīties arī Džokera izlozēs un laimēt vēl vairāk. Izlozei ir vairākas kārtas un veidi un katrā no tām ir iespēja laimēt, ja ir atminēti izlozētie skaitļi. Izlozes vienmēr notiek stingrā uzraudzībā, lai viss noritētu korekti un bez starpgadījumiem. Atgādinām, ka šīs loterijas tiek piesaistītas pie azartspēļu grupas un tās spēlēt un izlozēs piedalīties drīkst tikai pilngadību sasniegušas personas.

 

Laimesta izmaksāšana.

Laimesta summa parasti tiek izmaksāta 30 dienu laikā pēc laimesta gūšanas un, ja esat laimīgo biļeti iegādājies Loto tirdzniecības vietās, ar laimēto kvīti jādodas pieteikt savs laimests. Ja laimīgā biļete ir iegādāta internetā, tad visas tālākās darbības notiek automātiski, jo laimests datubāzē reģistrējas uzreiz pēc laimīgo skaitļu gūšanas. Laimesti, kas ir lielāki par 720 eiro, tiek noformēti Latvijas Loto birojā Rīgā, ierodoties personīgi. Ja laimests netiek izņemts 30 dienu laikā, tad šī summa automātiski nokļūst atpakaļ izlozes laimestu fondā. Tiesa gan šie izmaksu limiti neattiecas uz visām LatLoto spēlēm, tādēļ ar laimesta saņemšanu citu spēļu ietvaros, aicinām iepazīties Latvijas Loto vietnē.