Sporta likmes – kā vislabāk veikt derības?

Ļoti daudzi cilvēki, kuri liek dažādas sporta likmes, apbrīnojami daudz laika velta dažādiem muļķīgiem pētījumiem par to, kura ir maģiskākā stratēģija, kas vienmēr strādās un  nodrošinās naudas plūsmu no totalizatoriem un derībām. Realitāte ir tāda, ka šādas stratēģijas nepastāv un nav iespējams paredzēt to, kāds rezultāts būs hokeja spēlei vai tenisa setam. To nav iespējams paredzēt pat tad, ja esat matemātikas ģēnijs ar apbrīnojamām zināšanām par sportu jebkurā tā jomā.

Sporta spēles rezultātu ietekmē daudz un dažādi faktori, un tos visus nevar ietekmēt abstraktas matemātiskas formulas un statistika. Taču, tas nenozīmē, ka nav iespējams laimēt, liekot sporta likmes. Tas prasa daudz pacietības un disciplīnu, taču, ar pareizo pieeju to ir iespējams panākt. Taču, svarīgi ir apzināties faktu, ka nekad nav nekādu garantiju par to, ka rezultāts būs tieši tāds, kā vēlaties jūs.

Zemāk redzamos ieteikumus noteikti novērtēs iesācēji, bet interesanti tie liksies arī pieredzējušiem derību slēdzējiem.

  • esat gatavs arī zaudējumam – pat vislabākie sporta likmju licēji, sastopas ar likmēm, kas netiek laimētas. Sports ir pārāk neparedzams, lai varētu viennozīmīgi apgalvot, ka rezultāts būs tieši tāds un ne savādāks. Interesanti ir tas, ka pat likme, kas tikko ir zaudējusi, var būt uzskatāma par labu likmi, kas ir bijusi ar lielu uzvaras potenciālu. Ir jāiemācās samierināties arī ar zaudējumu, jo tas nozīmē, ka būs divtik lielāks prieks par laimestu.
  • veic nelielu izpēti – Informācija sporta likmju likšanā ir ļoti liela loma. Jo vairāk zināsi, jo lielāka iespējamība, ka spēsiet objektīvāk izspriest to, kādu likmi likt. Nav nepieciešams stundām analizēt statistiku komandai un katrai spēlētājam, bet veikt nelielu izpēti nekad nav nācis par ļaunu nevienā jomā.
  • likmes liec uz zināmiem sporta notikumiem – protams, ir iespējams būt ekspertam vairākās sporta jomās, bet realitātē šādu cilvēku ir ļoti maz. Der ielāgot, ka vienmēr no derībām iegūsi daudz vairāk, ja derēsi tikai uz tiem sporta notikumiem, par kuriem kaut ko zini. Ja esi basketbola fans, tad loģiski, ka likmes jāliek uz šo sporta veidu, nevis kērlingu. Tas vienkārši būtu būtu muļķīgi un bezjēdzīgi.
  • slēdz derības tiešsaistē. Tiešsaistes totalizatoriem ir daudz lielākas priekšrocības kā bukmeikeru kantoriem un sporta bāriem. Šādā veidā ir iespējams iepazīties ar vairāku bukmeikeru piedāvājumiem un izvērtēt to, kas ir izdevīgāk.