Pokers online vai tradicionālais pokers?

Kā zināms vairums azartspēļu ir pārgājušas virtuālajā realitātē internetā, tāpat arī Pokers nav nekāds izņēmums un, faktiski, statistikas dati liecina, ka līdz ar online Pokera parādīšanos šīs spēles gada apgrozījums ir pieaudzis simtkārt. Tad nu šajā reizē apskatīsim dažus par un pret pokeram online un mēģināsim palīdzēt saprast, kurš veids ir tuvāks tieši Tev.

Pokers online priekšrocības

Kā jau varat nojaust, viena no lielākajām priekšrocībām spēlējot Pokeru online jeb tiešsaitē ir tā, ka to varat darīt jebkurā diennakts laikā atrodoties jebkur uz šīs planētas, kamēr jums ir pieejams dators, planšete vai telefons un interneta pieslēgums. Tādējādi jūs neatkarīgi no citiem varat atvēlēt laiku Pokeram, kad vien vēlaties, vai tas būtu pusdienas pārtraukums darbā vai sēžot sabiedriskajā transportā ceļā uz mājām. Viss, kas jums jādara, ir jāatrod uzticama online vietne, jāiemaksā depozīts un uz priekšu! Arī likmju variācijas ir nebeidzamas un jūs varat atrast sev vispiemērotāko. Ir arī cilvēki, kas sev pelna iztiku spēlējot vairākas spēles vienlaicīgi, bet tas laikam nav drošākais ienākumu avots un jauzmanās, lai neieslīgtu atkarībā.

Pokers online trūkumi

Lai arī neapšaubāmi pokera spēlei tiešsaitē ir daudz priekšrocību un ērtību, kādam varētu šķist, ka spēlējot šādā veidā kaut kas pietrūkst. Šis trūkstošais elements varētu būt cilvēciskais faktors. Kur spēlējot online spēlētājs sēž mājās (vai kur citur) pie elektroierīces ekrāna un savas izvēlēs un gājienus izdara vadoties, protams, no savām kārtīm un no pretinieka rīcības, tur tradicionālajā pokera spēlē spēlētāji sēž ap galdu- cits pret citu un tas piešķir šai spēlei vēl papildus elementu. Jo, tie, kas ir spēlējuši pokeru, zina, ka liela daļa veiksmes šajā spēlē ir atkarīga no spēlētāja prasmes neizrādīt savas emocijas par savām kārtīm un spēja novērot pārējos spēlmaņus un atrast smalkās nianses to žestos un vaibstos, kas varētu viņus/-as nodot. Tātad spēlējot aci pret aci klāt nāk psiholoģiskais faktors un tas šo spēli padara īpašu un interesantu.

Secinājums

Vai tas būtu pokers online vai Pokers tā tradicionālajā izpausmē, katram ir jāatrod, kas tuvāks viņa/-as personībai. Ja gribi vienkārši atslēgt prātu un iespējams arī laimēt nedaudz naudas mierīgā noskaņā, iedzerot glāzi vīna pēc darba, tad varbūt online Pokers ir domāts tieši Tev. Bet, ja tam visam klāt vēl gribi pievienot komunikāciju ar citiem cilvēkiem un nedaudz vairāk adrenalīna, tad, iespējams, Tev jāpieturās pie tradicionālajām vērtībām.