Pasaules kauss čempionātā 2018 – viens no spilgtākajiem notikumiem sporta pasaulē

Šis ir laiks, kad visi futbola fani ir patiesā sajūsmā – klāt pasaules čempionāts futbolā 2018. Tas notiks Krievijā laika posmā no 14. jūnija līdz 15. jūlijam. Pasaules čempionāts futbolā notiek jau 21. reizi un šogad finālturnīrā spēkiem mērosies 32 izlases no 5 konfederācijām. Ņemot vērā, ka pasaules kauss futbolā notiek Krievijā, šīs valsts izlase fināla turnīram kvalificējās automātiski. Pārējās izlases tika noskaidrotas kvalifikācijas turnīra ietvaros, kas norisinājās laika posmā no 2015. gada 12. marta līdz 2017. gada 15. novembrim.

Kopumā čempionāta finālturnīra ietvaros notiks 64 futbola speles. Fināls paredzēts 15. jūlijā Lužņiku stadionā Maskavā. Tie fani, kuri netiek uz spēlēm klātienē, spēles noteikti vēros savos televizora ekrānos. Tāpat pieejams arī futbols online, kas ir iespēja saviem favorītiem just līdzi ar interneta starpniecību. Futbola čempionāta laikā pārpildīti būs arī sporta bāri – tas ir veids kā spēli baudīt īpašā atmosfērā.

Kurš būs uzvarētājs?

Kā jau ierasts, pirms vēl futbols 2018 sācies, daudzi jau izsaka minējumus par to, kuras futbola komandas varētu iegūt čempiona kausu. Vai tā varētu būt Argentīnas izlase? Vai varbūt Brazīlija? Nopietns pretendents uz uzvaru ir arī Vācijas izlase, kas uzvaras laurus plūca 2014. gadā, kad pasaules kauss notika Brazīlijā. Noteikti vērts pieminēt arī 2010. gada čempionus – Spāniju, kā arī Euro 2016 otrās vietas ieguvējus – Franciju un tās fināla pretiniekus – Portugāli. Bez šaubām, spēle ir spēle un tajā ir vieta arī pārsteigumiem – tieši tas arī tajā ir visaizraujošākais! Līdz pareizajām atbildēm vēl mazliet jāpagaida, bet tikmēr – lai dzīvo futbols!