Iekļūsti Planet of The Apes pasaulē!

Planet of the apes ir lielisks piemērs tam, ka, izmantojot filmu sērijas panākumus, ir iespējams tikpat veiksmīgi turpināt šīs filmas stāstu arī spēles veidolā. Šī filmu sērija ir viena no veiksmīgākajām pēdējo 50 gadu kinematogrāfijas vēsturē, tādēļ, būtu grēks to neņemt vērā un tikai dusēt uz lauriem.

Inovatīvie grafiskie risinājumi tiek papildināti ar oriģinālo filmas skaņu celiņu, kas īstiem Pērtiķu planētas un galvenā varoņa Cēzara faniem ir kā īsta medusmaize. Spēle tapusi sadarbībā ar 20th Century fox studiju, kas to padara atšķirīgu no citām video slotu spēlēm. Līdzās Cēzaram, spēlē varam sastapt arī citus filmas varoņus, kas spēlētājam palīdzēs ceļā uz lielā laimesta iegūšanu. Spēles darbība norisinās laika posmā, kas ir starp divām filmām – Rise of the planet of the Apes un Dawn with the planet of the apes. Lielu lomu spēles panākumos spēlē arī tas, ka to ir radījies videospēļu gigants NetEnt, kas vienmēr piedomā pie dažādām spēļu tematikām un sīkām niansēm, ko novērtē arī spēlētāji.

 

Grafika un iespējas.

Spēlē pieci ruļļi, trīs rindas un 20 izmaksu līnijas ir attēlotas uz vēl līdz šim neredzēta fona – ekrāns ir sadalīts divās daļās, kur gaišākā daļa ir par godu filmai Rise of the planet of the Apes un tumšākā jeb krēslas puse filmai Dawn of the Planet of the Apes. Ruļļi abās ekrāna pusēs griežas atšķirīgos virzienos, kas izskatās tiešām iespaidīgi. Tāpat spēlētājam ir iespējams iegūt dažādus bonusus abās ekrāna pusēs – ausmas un krēslas brīvos griezienus, bonusa simbolus, Scatter un Wild simbolus un citas lieliskas iespējas kā iegūt laimestus.

 

Bonusi.

Viena no interesantākajām spēles detaļām noteikti ir dalītais ekrāns, kurā katrā darbojas sava bonusu sistēma. Ja ekrāna gaišākajā pusē tiks uzgriezti 3 vai vairāk Scatter simboli (šajā gadījumā simbols ar pērtiķi), tad atvērsies bezmaksas griezienu režīms. Griezienu laikā tiks savākti Wild simboli, kas režīma beigās izkārtosies uz spēles ekrāna. Savukārt, ja Scatter simboli tiks uzgriezti ekrāna tumšākajā krēslas pusē, atvērsies 15 bezmaksas griezienu režīms. Šajā režīmā iespējams iegūt Multiplier, Wild un Extra Free Spins simbolus.

 

Kā redzams, līdzīgi kā filma, arī spēle piedāvā dažādas aizraujošas iespējas kā produktīvi pavadīt labi savu brīvo laiku!