Cilvēki liek likmes totalizatoros uz laikapstākļiem

Cilvēki ir gatavi derēt par gandrīz jebko. Jā, tas ietver arī  laika apstākļus. Ja zināt, kur meklēt, laika apstākļos varat likt īstas naudas likmes. Šo likmju likšana totalizatoros ir diezgan interesants un patiesībā sarežģīts process, jo lai liktu uz laikapstākļiem likmes, nepietiek tikai paskatīties laika ziņas. Lai laimētu totalizatorā uz šādām likmēm, nākas zināt tikpat sarežģītas lietas kā liekot totalizatora likmes uz dažādiem sporta veidiem.

 

Laika apstākļu derību vietnes lielākoties piedāvā likmes tādām lietām kā temperatūra, lietus, sniegs un vētras. Viena no visizplatītākajām derībām ir likmes uz augstāko temperatūru. Vasarā bieži var likt likmes uz gada augstāko temperatūru. Arī ziemā ir iespējams likt līdzīgas likmes, tai skaitā totalizatori piedāvā derēt uz zemāko temperatūru. Visbiežāk totalizatoros tiek piedāvāts likt uz temperatūras amplitūdām, jo pavisam precīzu temperatūru nevar noteikt neviena vieta. Piedāvātās likmes katrā konkrētā brīdī ir loģiskas, piemēram, ja ārā ir rudens, neviens nepiedāvās likt likmes uz gada augstāko temperatūru, jo tāda vairs netiks sasniegta.

 

Daudzi cilvēki šāda veida likmju likšanu, lai gan tam pieiet ļoti profesionāli un pārdomāti, joprojām uzskata par vienkārši jautru veidu, kā likt likmes totalizatoros, jo īpaši laikā, kad, piemēram, viņu iecienītākajam sporta veidam nav sezona. Tomēr ir arī cilvēki, kas tam pieiet ļoti nopietni un pārdomāti.

 

Iedomājieties, ka esat lauksaimnieks un jums ir nepieciešama diezgan vēsa, mērena vasara, lai jūsu kultūraugi izaugtu labi un jūs nopelnītu nepieciešamo naudas summu. Ir saprotams, ka jūs varētu nedaudz uztraukties par šī gada augsto temperatūru. Šajā gadījumā jūs varat apsvērt iespēju veikt pāris lielas likmes totalizatoros, ja temperatūra ir augstāka par parasto.

 

Šajā gadījumā jūs riskējat pret savu ražu. Ja laika apstākļi sakarst un jums nākas pazaudēt daļu no jūsu ražas, jūsu zaudējumus vismaz daļēji segs no derībām iegūtie ienākumi. Lauksaimniecības korporācijas, komunālo pakalpojumu uzņēmumi un veselas pilsētas ir noslēgušas līgumus ar totalizatoriem par šādu likmju likšanu, lai pasargātu sevi no dažādiem riskiem.