Sveiks interneta azartspēļu pieredzes stāstu lapā!

Prieks, ka esi iegriezies šajā blogā. Ja reiz esi šeit, ir visai skaidrs, ka arī Tev, tāpat kā man, patīk azartspēles un adrenalīns, ko tās uzjunda.

Pirmkārt – kāpēc vispār top šāds blogs, kam tas paredzēts un ko es ar to vēlos pavēstīt? Pavisam vienkārši – kad pirms vairākiem gadiem sāku aizrauties ar azartspēlēm internetā un interesēties par to, kā un vai ar tām tiešām var pelnīt reālu naudu, izrādījās, ka latviešu valodā par to neviens īsti nerunā – trūkst kopienu, pieredzes apmaiņas vietu un reālu stāstu. Vai arī tie, kam ir pieredze, nevēlas dalīties ar savām zināšanām.

Tobrīd tā man pašam bija tumša un neapgūta, taču ļoti vilinoša teritorija. Vēlējos ne tikai pamēģināt nopelnīt, bet arī uzzināt pēc iespējas vairāk par šo aizraujošo sporta un izklaides apvienojumu.

Protams, var mēģināt lasīt citās valodās, bet, teikšu atklāti, tas nav priekš manis. Tādēļ pēc ilgām pārdomām nolēmu, ka jādara pašam. Tad nu, lūk, šeit ir manu pārdomu rezultāts – blogs.

Šajā blogā es vēlos runāt par dažādām ar azartspēlēm saistītām tēmām:

  • mana pieredze – kā man ir gājis, ko esmu sasniedzis (un ko kurā reizē zaudējis);
  • spēļu veidi – kādas spēles var spēlēt internetā, ar kurām var reāli pelnīt (un kuras spēles labāk atstāt izklaidei, neieguldot reālu naudu);
  • spēļu taktikas – kādas vispār ir taktikas dažādām spēlēm, kāpēc tās ir nepieciešamas un ko tās dod;
  • atkarība no azartspēlēm – jā, tā ir ļoti svarīga tēma, tāpēc stāstīšu, kā sekot sev līdzi, kā pamanīt pirmās pazīmes, kas liecina, ka aizraušanās sāk kļūt neveselīga, kā arī kā rīkoties šādos gadījumos;
  • atbalsts un dalīšanās pieredzē – vēlos ne tikai stāstīt, bet arī uzklausīt!

Kas es esmu?

Es esmu pavisam parasts spēlētājs ar pavisam parastu ikdienas darbu. Spēlēm internetā es pievēršos brīvajā laikā. Lai es spētu kontrolēt izklaidi (un izklaide nesāktu kontrolēt mani), esmu ieviesis sev 3 vienkāršus likumus, ko vienmēr ievēroju:

  1. Naudas limits – katrai spēļu sesijai es atvēlu noteiktu budžetu. Ja diena nav veiksmīga un tas  tiek zaudēts, neieguldu nevienu papildu centu. Tā es kontrolēju tēriņus.
  2. Laika limits – lai kontrolētu savu aizraušanos, katrai spēļu sesijai nosaku arī laika limitu – kad tas beidzas, beidzas arī spēle neatkarīgi no tā, vai esmu plusos vai mīnusos.
  3. Beidzu spēli, kad esmu plusos – lai interneta azartspēles būtu ne tikai izklaidējošas, bet arī ienesīgas, ir svarīgi laikus apstāties. Ja esi mīnusos, neturpini. Ja esi plusos – vēl jo vairāk neturpini, lai nepazaudētu iegūto!

Tie ir mani likumi. Iespējams, katram ir savu principi, ko ievērot, lai spēle būtu veiksmīga un pārlieku neatrautu no reālās dzīves. Kāds spēlē tikai sarkanās zeķēs, cits – tikai trešdienās, vēl kāds velta visu nedēļas nogali. Katram savs.

Par sevi droši varu teikt, ka azartspēles ir neatņemama manas dzīves (un arī budžeta) sastāvdaļa. Tādēļ, ja arī Tevi tās aizrauj un interesē, seko manam blogam un regulāri lasi manas pārdomas, padomus un pieredzes stāstus, kā arī – interesantus faktus par dažādām azartspēlēm un totalizatoriem.

Mēdz sacīt, ka, lai kļūtu par ekspertu kādā jomā, šai nodarbei jāvelta vismaz 10 tūkstoši stundu. Neesmu skaitījis, cik stundu jau esmu pavadījis online zālēs, taču varu teikt nešaubīgi – pieredze man ir, un es ar to labprāt dalīšos!