Sporta totalizators internetā Latvijā.

Tuvojoties kādai nozīmīgai sporta spēlei, bukmeikeri sarosās, jo zina, ka būs liels pieprasījums pēc derību slēgšanas. Latvijā tuvākais, ievērības cienīgais sporta notikums ir boksera Maira Brieža cīņa pret ukraiņu bokseri Oleksandru Usiku, kas norisināsies janvāra beigās Arēnā Rīga, un interese par derībām šīs cīņas sakarā jau tagad ir ļoti liela. Par šo un vēl daudz citiem sporta notikumiem ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē, varat uzzināt Latvijas populārāko interneta totalizatoru mājas lapās.

 

Populārākie totalizatori Latvijā.

Lai būtu pavisam drošs par to, ka Jūsu dati un laimesti iemaksas virtuālajā kontā ir drošībā, iesakām izvēlēties pārbaudītas vērtības -pazīstamākos bukmeikerus Latvijā. Vispopulārākie sporta totalizatori internetā Latvijā ir:

  • lv – pieeja totalizatoriem un pašai mājaslapai ir tikai reģistrētiem lietotājiem. Minimālā likme ir 0.10 eiro, taču maksimālā ir atšķirīga. Sava konta papildināšanai minimālā iemaksas summa ir 10 eiro, bet maksimālā 7500 eiro;
  • OPTIBET – piedāvā likmju likšanu 28 dažādos sporta veidos, ieskaitot Ziemas Olimpiskās spēles. Personai drīkst piederēt tikai viens spēles konts. Maksimālo likmju lielums ir atšķirīgs katrai spēlei.
  • UNIBET – starptautisks totalizatoru rīkotājs, kas darbojas visā Eiropā, kurš dibināts jau 1997. gadā. UNIBET ir kļuvis par vienu no vadošajiem starptautiskajiem interneta totalizatoriem. Unibet patur tiesības iekasēt ikmēneša konta uzturēšanas maksu neaktīviem kontiem 5 eur apmērā;
  • OLYBET – darbojas Olympic Casino paspārnē. Likmes ir iespējams likt uz visiem populārākajiem sporta veidiem. Olybet ir atrodams visās lielākajās Latvijas pilsētās.
  • BETSAFE – agrāk pazīstams kā TRIOBET, šis totalizatoru veidotājs ir saglabājis savas augstās pozīcijas klientu vidū Latvijā un arī citur pasaulē.

 

Kā redzams, iespēju izvēlēties ir daudz. Atliek tikai atrast sev tīkamu totalizatoru rīkotāju un izdarīt savas likmes. Atgādināsim, ka azartspēles izraisa atkarību, tādēļ, pirms likmju izdarīšanas, aicinām rūpīgi apsvērt visus par un pret, kā arī spēlēt atbildīgi, izvērtējot savas finansiālas iespējas.

 

Atgādināsim, ka no 2018. gada ir pienākums par laimesta summām, kas lielākas par 3000 eiro, samaksāt Iedzīvotāju Ienākuma nodokli. Tāpat, pirms likmju veikšanas, aicinām pārliecināties par to, vai totalizatora rīkotājam ir derīga azartspēļu licence un interneta vietne ir droša lietošanai.