Pokers tiešsaistē.

Pokers online noteikti ir viena no populārākajām frāzēm, kas tiek ierakstīta google meklētājā. Tiešsaistes režīmā to spēlē ne tikai tie, kuri ar pokera pasauli ir iepazinušies tikai salīdzinoši nesen, bet arī tie, kuri to spēlē regulāri.

Tas ir lielisks veids kā atpūtināt prātu no ikdienas stresa un veiksmes gadījumā, nopelnīt arī nedaudz liekas naudas. Pokera spēlēšana tiešsaistes vietnēs ir ļoti vienkārša, taču vajadzētu ielāgot dažus nosacījumus, lai izvēlētos pareizās interneta spēļu vietas un nebūtu jāviļas par spēles kvalitāti, gaitu un rezultātu.

 

Kādēļ iesācējiem labāk spēlēt online?

Katrs no mums kādreiz kaut ko ir darījis pirmo reizi un tas nav nekas tāds no kā būtu jākaunas. Arī pokera spēlēšanai pienāk pirmā reize un vislabāk to iesācējiem ir darīt tiešsaistē, kur ir vairākas priekšrocības:

  1. to var darīt netērējot ne centa no savas naudas;
  2. uzkrāt pieredzi un iemācīties kāršu kombināciju nozīmi un stiprumu;
  3. šādi iespējams spēlēt ar sev līdzvērtīgiem spēlētājiem. Runāsim godīgi – neviens profesionāls pokera spēlētājs neraujas spēlēt ar pretinieku, kurš savā mūžā ir izspēlējis 3 pokera spēles.

 

Pokera seja.

Nē, tā nav tikai Lady Gaga dziesma par Pokerface. Šāds jēdziens tiešām pastāv, un profesionāli pokera spēlētāji to spēj nolasīt ļoti vienkārši. Daudzi ieraugot savas kārtis necentīsies izrādīt nekādas emocijas, taču tas ne vienmēr izdodas. Ja pokera turnīrā redzam sašutumu un šausmas sava pretinieka sejā, tad skaidrs, ka iedalītās kārtis nav pārāk veiksmīgas. Spēlējot tiešsaistē no grimašu nolasīšanas varam izvairīties pavisam viegli, līdz ar to nav iespējams sevi nodot.

 

Populārākie mīti par online pokeru.

Ir tikai normāli, ka savas neveiksmes kārtīs tiešsaistes vietnēs, cilvēks cenšas norakstīt uz to, ka spēles gaita ir neīsta un speciāli tiek iedalītas sliktas kārtis. Tas arī ir viens no populārākajiem mītiem, kas tiek izteikti par online pokeru un ar šādi viedokļi ir atrodami interneta forumos, taču tiem nav pamata un pierādījumu, jo online spēļu vietnes tiek stingri uzraudzītas un sazvērestības netiek pieļautas.

Vēl viens populārs mīts, kas daļēji varētu būt arī patiesība, ir tas, ka online lielākā daļa spēlētāju nav pārāk profesionāli. Protams, nekad neatradīsiet profesionālus pokera spēlētājus spēlējam pie galda, kurā lielākā likme ir 2 dolāri, taču pilnībā spēles garšu izbaudīt nevar, ja ne reizi neesat spēlējis ar īstiem cilvēkiem, kaut vai draugu lokā.

Uzzini vairāk par pokera spēlēšanu šeit- https://www.optibet.lv/lv/piedavajumi/kazino/?p=737