Online spēle Book of Ra – veiksmes stāsts!

Online spēle Book of Ra un tā pat šīs spēles versija tradicionālajos spēļu automātos kazino un spēļu zālēs, pavisam noteikti ir spēļu izstrādātāja Novomatic viens no ienesīgākajiem projektiem. Novomatic ir video spēļu gigants, kura pārdošanas apmēri 2016. gadā bija vidēji 2 miljardi eiro! Spēlei ir pieci ruļļi un deviņas vai desmit izmaksu līnijas (atkarīgs no spēles versijas).

Pirms spēlēšanas iesakām vienmēr rūpīgi apsvērt summu, kuru esat gatavs ieguldīt šāda veida izklaidēs, lai vēlāk nebūtu nepatīkamu pārsteigumu. Daudzi uzskata, ka spēļu automātu spēles darbojas pēc noteikta principa un algoritma, ko kaislīgākie spēlētāji cenšas atkost, lai kļūtu par lielā laimesta ieguvējiem, taču patiesībā ir nepieciešama tikai veiksme, lai lielais džekpots kļūtu par realitāti. Online spēle Book of Ra deluxe ir kļuvusi tik populāra arī tādēļ, ka tās izmaksu skaits ir visai augsts, kas nozīmē, ka spēle ir ļoti dāsna pret saviem spēlētājiem.

 

Noteikumi un ieteikumi.

Līdzīgi kā citās video spēlēs, arī šajā laimestus var iegūt sākot no trīs vienādiem simboliem vienā izmaksas līnijā. Ir daži galvenie simboli,kuriem jāpievērš uzmanība, jo tie var spēles gaitu pārvērst par 180 grādiem:

  • Ra grāmatas simbols jeb Book of Ra simbols;
  • Faraona simbols;
  • Skarabeja simbols;
  • Pētnieka simbols;
  • Statujas simbols.

Tērējiet savu spēles budžetu saprātīgi. Var būt gadījumi, kad laimīgo simbolu izkrišanai ir vajadzīgi daudzi desmiti griezienu, bet var būt gadījumi, kad tikai viens. Ja vēlaties laimēt vairāk, apsveriet iespēju par spēles Deluxe versijas izvēli, jo tai ir viena papildus izmaksu līnija. Auto play režīmu izvēlaties tikai tad, kad jūtaties drošs par savām spējām un spēlei atvēlētais budžets ir audzis un nav risks visu iztērēt divos griezienos. Ja spēlējat pirmo reizi, iesakām sākt ar mazām likmēm, lai iejustos spēles atmosfērā!

 

Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ video spēļu un spēļu automātu spēlēšana ir tik populāra un iecienīta, ir ne tikai lieliska iespēja atpūsties un izklaidēties, bet arī iespēja pārbaudīt savu laimīgo roku, cerībā tikt pie lielā laimesta. Novomatic veidotās spēles ir populāras ar salīdzinoši lielo izmaksu iespējamību. Spēlei ir dažādi veidi kā iegūt džekpotu, tādēļ, ja neveicas to iegūt uzgriežot laimīgos Faraona vai pētnieka simbolus, var būt iespēja, ka iegūsiet laimestu ar citām kombinācijām.