Online sloti uz īstu naudu.

Daudzi no mums ir kādreiz ir iedomājušies par džekpota laimestu un miljoniem, bezrūpīgu dzīvi un ikdienu kā atvaļinājumu līdz mūža beigām. Tas viss, protams, ir ļoti skaisti, bet būsim reāli – ne visiem ir lemts to piedzīvot pat aktīvi spēlējot. Zinājāt, ka pasaulē lielākais džekpots, kas izmaksāts, ir 1.586.4 miljardi ASV dolāru, un summa izmaksāta uz trīs laimīgajām biļetēm?

Savukārt lielākais džekpots, kas izmaksāts vienai biļetei ir 480 miljoni ASV dolāru. Šādas summas gan ir iespējamas tikai loterijās, bet arī online sloti ar saviem džekpotu piedāvājumiem var kādam sasildīt sirdi laimesta gadījumā.

 

Spēļu atšķirība.

Online sloti mēdz būt ļoti dažādi, tai pat laikā šķiet, ka tie nemaz tik ļoti viens no otra neatšķiras. Kādas tad ir galvenās atšķirības spēļu automātu spēlēm, kas spēlējamas tiešsaistē?

Pirmkārt jau ruļļu skaits. Izšķir trīs un piecu ruļļu spēļu automātu spēles. Tālāk jāpievērš uzmanība izmaksas līniju skaitam. Viena izmaksas līnija parasti ir klasiska – pašā vidū, kā daudzi iedomājas uzreiz, izdzirdot par spēļu automātiem kā tādiem.  Modernajos spēļu automātos spēlēm var būt vairāki desmiti dažādu izmaksas līniju, kuros starp uzgrieztajiem simboliem nedrīkst atrasties atšķirīgi citi simboli, lai iegūtu laimestu. Treškārt atšķirība ir džekpotā, precīzāk, tā apmērā. Ir spēles, kurās pieejams progresīvais džekpots, kā apmērs ir mainīgs, atkarībā no spēlētāju spēlē iemaksātās naudas, un fiksētais, kas nemainās un ir noteikts jau pašā sākumā. Atšķirība mēdz būt arī tajā, kur spēle tik spēlēta. Ja virtuālajā kazino un spēļu zālē, tad spēlētājam ir jābūt pilngadīgam, lai vispār šāda tipa vietnē piereģistrētos, bet, ja tā ir aplikācija vai spēles online vietne, visbiežāk būs iespēja spēlēt tikai treniņa nolūkos vai savam priekam.

 

Likmes.

Lai spēlētu spēļu automātus, izmantojot naudu, liekot likmes der ielāgot, ka spēlei atvēlētais budžets ir rūpīgi jāizplāno un jāizskaitļo. Sākuma likmes parasti ir daži desmiti eiro centi vai pāris eiro. Kamēr neesat šo summu apgrozījis un guvis arī kādu labumu, iesakām to nepalielināt, jo kas zina, varbūt online sloti nav nemaz priekš Jums. Ja tomēr izlemjat par labu šai izklaidei, atgādinām, ka nevajadzētu spēlē ieguldīt vairāk, kā esat ieplānojis, vienmēr izvērtējot savas finansiālās iespējas.