Apvieno patīkamo ar lietderīgo sporta bārā!

Sporta bārs ir vieta, kura satiekas sports un izklaide. Gadu gaitā sporta bāriem ir radušies dažādi paveidi, kas ne tikai piesaista jaunu klientu loku, bet arī nes lielāku peļņu. Sporta bāri var piedāvāt gan kāda konkrēta sporta veida tematiku, gan speciālu dresskodu un tamlīdzīgas nianses vai, piemēram, īpašu ēdienkarti.

Latvijā esošie sporta bāri galvenokārt pilda kafejnīcas un bāra funkciju. Sporta bāri no parastajiem atšķiras ar to, ka piedāvā iespēju ne tikai vērot aktuālākos sporta notikumus, bet arī piedalīties dažādos ar sportu saistītos totalizatoros tur pat uz vietas, nevis atsevišķā bukmeikeru birojā. Lai radītu atbilstošu noskaņu, bieži vien dažāda veida sporta ekipējums un atribūtika tiek izmantoti kā dizaina elementi sporta bāros, un ar autogrāfiem parakstītos kreklus, sporta apavus vai bumbas, bāra saimnieki lepni izvieto nelielā slavas alejā bārā telpās.

 

Nedaudz no vēstures.

Sporta pārraides bāros nekad nav bijušas svešs notikums un aktuālākās spēles, tā pat kā citi aktuālākie notikumi, bāra Tv ekrānā ir bijuši vienmēr, bet kad tad īsti radās pirmie sporta bāri? Draudzīga kopā sanākšana, alus dzeršana un uzkodu baudīšana kopā ar sporta spēļu vērošanu nekad nav bijis nekas neparasts, bet tieši specializēts bārs pirmo reizi parādījās septiņdesmito gadu beigās un astoņdesmito sākumā ASV Kalifornijā. Turklāt, tas bija pirmais bārs, kurā tika izmantota satelīttelevīzija, lai pārraidītu spēles no visas pasaules. Taču, joprojām ir strīds par to, vai tiešām šis bārs bija pirmais. Par pirmā sporta bāra titulu cīnās arī kāds ASV uzņēmēju ģimenes krodziņš, kas apgalvo, ka  sporta bāra funkcijas pilda jau kopš 1933. gada.

Sporta bāri Latvijā.

Latvijā sporta bāri ir kļuvuši ļoti populārs izklaides veids. Tie ir atrodami teju visās Latvijas pilsētās. Pats lielākais atrodas Rīgā, tam ir trīs stāvi un 25 televizori, kas pārraida aktuālākos sporta notikumus no visas pasaules. Papildus tas pilda arī kafejnīcas funkciju, jo ir iespējas baudīt brokastis, pusdienas un vakariņas. Sporta bārus Latvijā atver populāri bukmeikeru tīkli un daži no tiem ir arī piesaistīti kādai spēļu zālei, tādējādi paplašinot klientu loku. Arī mūsu sporta bāros ir iespējas piedalīties dažādos totalizatoros.

 

Vēlamies atgādināt, ka jebkuras azartspēles pieprasa atbildīgu rīcību ar savām finansēm.